Rekuperace do bytu a domu - větrání stylově a jednoduše

Zdravý životní styl? Vhodné jídlo, dostatek pohybu a každý den skutečně čistý vzduch díky rekuperaci.

Pomůžeme vám zajistit komplexní přístup k rekuperaci - konzultaci, projekt, dodání jednotky včetně potrubí, montáž a servis.

Rekuperace Aldes
Prohlédnout scrollováním

Proč rekuperovat

Doma do našich plic vdechneme až 8× více nečistot než venku. Změňte to!

Úspora energií

Můžete doma poklidně odpočívat v příjemném klimatu i tichu, protože s rekuperací větráte automaticky. Ušetříte tak 60–70 % nákladů na vytápění díky zavřeným oknům a dveřím.

Čerstvý vzduch a stabilní teplota

90 % svého volného času trávíme doma mezi čtyřmi zdmi. Čas s rodinou, vaření, spánek. Díky rekuperaci však stále dýcháte čerstvý vzduch zvenku, který má stabilní teplotu.

Žádné bakterie a plísně

Máte klid od hromadění vlhkosti a plísní na zdech, a to i v kuchyni nebo koupelně. Rekuperace je hlídačem stálé teploty i přiměřené vlhkosti, která prospívá vašemu zdraví.

Řešení radonu

Vaše plíce jsou chráněny i proti radonu, který může do budov pronikat z podloží. Rekuperace vzduch pravidelně mění a radon tak elegantně „odvětrává“.

Filtrace alergenů

S rekuperací vytvoříte ideální domácí prostředí i pro alergiky. Jednotka odfiltruje až 99 % bakterií, pylu i jemného prachu.

Více o rekuperaci

Rekuperace pracuje chytře pro vaše domácí pohodlí. V zimě využije nastřádané teplo domu pro ohřátí nového vzduchu zvenku. V létě naopak nový vzduch ochladí. Domů vám vždy putuje čerstvý vzduch v ideální teplotě.

Efektivní filtrace

Aby se do domácnosti dostal pouze čistý a čerstvý vzduch, je nutné jej zbavit nečistot, které se nachází venku. K tomuto účelu jsou v rekuperační jednotce přítomny filtry na bakterie, jemné částice a pyl. Ty odfiltrují nežádoucí látky s účinností až 99 %.

Čerstvý vzduch

Vaše plíce dýchají pouze čerstvý vzduch zvenku, který je navíc očištěný od bakterií a pylů. Podporujete tak svoje zdraví i imunitu. Současně si jednotka umí poradit i s pachy z kuchyně nebo koupelny. Vytváří tak čistý, zdravý, ale i útulný domov.

Naše produkty

Aldes InspirAIR® Home

 • účinnost rekuperátoru 97,4%
 • až 99% účinnost filtrace
 • 4 výkonové stupně
 • ovládání skrz mobilní aplikaci AldesConnectTM
 • barevný ovládací panel s prstencem ukazujícím aktuální kvalitu vzduchu
 • instalace na stěnu nebo do podhledu

Aldes InspirAIR® Top

 • účinnost rekuperátoru až 94%
 • až 99% účinnost filtrace
 • 4 výkonové stupně
 • multifunkční dálkové ovládání nebo ovládání skrz mobilní aplikaci AldesConnectTM
 • jeden z nejtišších systémů na trhu
 • snadná montáž, umístění do prádelen, skříní, komor a šaten

Proč naše rekuperace

Jednoduchá montáž a moderní design

Čisté minimalistické linie, lakovaný povrch, jednotka i přívody vzduchu v designovém provedení. Rekuperační jednotku Aldes připravíme na míru tak, aby podtrhla styl vašeho interiéru. Citlivou montáží na stěnu nebo do podhledu docílíme zdravého i útulného domova.

Čistší vzduch díky filtračnímu řešení Aldes

S Aldes rekuperací dýcháte čistší vzduch než při procházce na horách, a to i v bytě uprostřed velkoměsta. Díky nejpokročilejším technologiím a kombinaci 3 filtrů se k vám domů nedostane 99 % pylu, jemných částic ani bakterií. Odvede ven i nežádoucí CO2 a VOC (těkavé organické látky).

Unikátní systém řízení větrání

Rekuperace Aldes jsou o krok před konkurencí, protože podporují 3 možnosti sytému řízení větrání. Konstantní rychlost a konstatní průtok jsou na trhu běžně dostupné, avšak konstantní tlak najdete jedině u nás. Společně s jednotkou vám dodáme také speciální vyústky, které reagují na vlhkost tím, že se samy otevírají nebo zavírají. Oproti jiným výrobcům tak docílíte vyšší efektivity a uspoříte energii na provoz.

Kontrola s aplikací AldesConnect

Domácí útulno a pohodu si nastavíte pár kliky v aplikaci AldesConnect. Data o kvalitě vzduchu můžete kontrolovat kdykoliv v mobilu. S automatickým nastavením rekuperace podle vašeho denního režimu a zvyků vám samozřejmě pomůžeme. Zvýšíme odsávání při každém vaření večeře anebo snížíme výkon během víkendového výletu mimo domov. Jak budete potřebovat.

Servis a údržba

Filtry

Rekuperační jednotka zvenku nasaje látky, které filtry nepropustí do interiéru. Tím zajistí jednak čerstvý vzduch v domácnosti, ale také ochrání potrubí. Filtrační schopnost je samozřejmě tím vyšší, čím čistší je filtr. Na jeho výměnu vás jednoduše upozorní sama jednotka.

Objednat filtry

Pravidelný servis

Filtry si zvládnete vyměnit sami, ale kontrolu potrubí a vyčištění rekuperační jednotky raději svěřte profesionálům. Tento servis by měl probíhat zhruba 1× za 6 let . Postaráme se o to, aby potrubí bylo čisté a rekuperace pracovala nejlépe, jak umí.

Objednat servis

Technická pomoc a objednání servisu

T: +420 739 456 902
E: servis@4heat.cz

Kontaktní formulář

Spočítejte si orientační cenu řešení

Spočítejte si, kolik stojí rekuperační jednotka do vaší domácnosti. Cena dodání rekuperační jednotky včetně veškerého servisu, se může lišit v závislosti na složitosti projektu a velikosti vaší domácnosti.

1   Kolik těchto místností máte doma?

2   Typ rekuperační jednotky

Orientační cena:

? Kč bez DPH

? Kč vč. DPH

Cena je orientační a nezahrnuje projekci, montáž a další příslušenství. V případě, že chcete znát výslednou cenu na míru vašemu projektu, kontaktujte nás a nechte si zdarma zpracovat cenovou nabídku.

Pojďme na to. Napište nám a společně najdeme cestu k vašemu útulnému a zdravému bydlení.

T: +420 730 898 595
E: poptavka@rekuperace-aldes.cz

Kontaktní formulář

Jsme 4heat

Navrhujeme

a konzultujeme

Nechte si od nás poradit od samého začátku. Řekněte nám svou vizi a my vám ji pomůžeme dotáhnout. Ve 4heat máme projekční tým, který vám připraví projekci a poradí s alternativním řešením.

Realizujeme

a dodáváme

V momentu, kdy máte zpracovaný projekt, se postaráme o zbytek. A to včetně příslušenství - filtrů, rozmístění VZT potrubí atd. Spolupracujeme s partnerskými firmami, které pro vás zajistí montáž i úklid.

Staráme se

a servisujeme

Dodáním rekuperační jednotky to nekončí. Jsme neustále k dispozici. Postaráme se i o pravidelný servis a dodávku náhradních dílů a filtrů.