Aldes Dee Fly Cube - jednotka se již nevyrábí

Luxusní designové zpracování. Dálkové i integrované ovládání. Stabilní teplota a čistý vzduch díky protiproudovému komůrkovému výměníku s účinností až 92%. To je rekuperační jednotka Dee Fly Cube. Náhradou je nová rekuperační jednotka Aldes InspirAIR Top.
Aldes Dee Fly Cube
Passivhaus Nová zelená úsporám
Prohlédnout scrollováním

Benefity produktu

Multifunkční dálkové ovládání

Chytré řešení pro váš klid, ideální klima v domácnosti i úsporu energie. Bezdrátové dálkové ovládání vám umožní přepínat 4 režimy chodů (dovolená, boost, ...), nastavit týdenní program i kontrolovat aktuální teplotu v domácnosti.

Na velkém displeji uvidíte i svítící kontrolku, která vás upozorní na výměnu filtru.

Nejtišší řešení na trhu

Dee Fly Cube vám zajistí jak čistý zdravý vzduch, tak koncentraci při práci či klidný spánek. Hladina zvuku při jejím provozu odpovídá šelestu klidné zahrady (30,7 db(A)). Jedná se tak o nejtišší jednotku na trhu.

Potěší vás i jednoduchou instalací. Se šířkou 60 cm ji hravě schováte do prádelny, šatny nebo zavěsíte na zeď.

Příslušenství

Myslíme i na detaily. K jednotce vám dodáme designové mřížky, které budou do místností odvádět a přivádět vzduch. Vyberete si z 15 barevných odstínů tak, aby perfektně ladily s interiérem.

S jednotkou získáte i monitoring kvality ovzduší v aplikaci AldesConnect. Ta vám zobrazí informace o stavu vnitřního a venkovního prostředí a vypočítá index kvality vzduchu v domácnosti.

Technické parametry

Dee Fly Cube 300

Dee Fly Cube 370

Max. průtok vzduchu (m3/h) 60–300 m3/h 90–370 m3/h
Účinnost rekuperátoru (EN308) 92 %
Max příkon při max výkonu (W) 167 W 316 W
Integrovaný By-pass ano
Automatické řízení předehřevu ano
Hlučnost dB(A) 30,7 dB(A)
Rozměry (š × v × d) (mm) 597 × 1094 × 580
Hmotnost (kg) 42 kg 43 kg
Napájení (V/Hz) 230/50 V/Hz
Passivhaus ano ne

Servis a údržba

Filtry

Rekuperační jednotka zvenku nasaje látky, které filtry nepropustí do interiéru. Tím zajistí jednak čerstvý vzduch v domácnosti, ale také ochrání potrubí. Filtrační schopnost je samozřejmě tím vyšší, čím čistší je filtr. Na jeho výměnu vás jednoduše upozorní sama jednotka.

Objednat filtry

Pravidelný servis

Filtry si zvládnete vyměnit sami, ale kontrolu potrubí a vyčištění rekuperační jednotky raději svěřte profesionálům. Tento servis by měl probíhat zhruba 1× za 6 let . Postaráme se o to, aby potrubí bylo čisté a rekuperace pracovala nejlépe, jak umí.

Objednat servis

Technická pomoc a objednání servisu

T: +420 739 456 902
E: servis@4heat.cz

Kontaktní formulář

Spočítejte si orientační cenu řešení

Spočítejte si, kolik stojí rekuperační jednotka do vaší domácnosti. Cena dodání rekuperační jednotky včetně veškerého servisu, se může lišit v závislosti na složitosti projektu a velikosti vaší domácnosti.

1   Kolik těchto místností máte doma?

2   Typ rekuperační jednotky

Orientační cena:

? Kč bez DPH

? Kč vč. DPH

Cena je orientační a nezahrnuje projekci, montáž a další příslušenství. V případě, že chcete znát výslednou cenu na míru vašemu projektu, kontaktujte nás a nechte si zdarma zpracovat cenovou nabídku.

Pojďme na to. Napište nám a společně najdeme cestu k vašemu útulnému a zdravému bydlení.

T: +420 730 898 595
E: poptavka@rekuperace-aldes.cz

Kontaktní formulář

Ke stažení